Pozbądź się zbędnych rzeczy z Wiewiórką.

Większość z Was pewnie wielkie wiosenne porządki ma już za sobą. Ja nie ukrywam, że jestem fanką pozbywania się zbędnych rzeczy na bieżąco, a nie raz do roku. Jednak niezależnie od tego jaki sposób sprzątania preferujecie na pewno często borykacie się z problemem jaki ja sama również mam - co zrobić z rzeczami które nie są nam już potrzebne. Z pomocą przychodzi platforma wiewiórka.pl 


Platforma Wiewiórka.pl jest portalem, któremu możecie oddać zbędne rzeczy. Zbierają nie tylko ubrania, ale też wyposażenie domu, tekstylia i metale. Wszystkie szczegółowe informacje na temat rzeczy, jakie można oddać znajdziecie na grafice powyżej.  Portal odbiera od Was wszystkie rzeczy, których już nie chcecie a jakby tego było mało jeszcze Wam za nie płaci. Brzmi świetnie, prawda? Na stronie znajdziecie szczegółowy cennik.

Aby skorzystać z usług platformy wystarczy się zarejestrować. Nie ma się czego obawiać, cały proces trwa kilka minut, jest bardzo prosty i polega na wypełnieniu formularza z danymi osobistymi. Później zostaje przesłany do nas pakiet z workami i instrukcją jak rzeczy należy spakować. Wszystko świetnie wyjaśnia poniższa instrukcja. 


Bardzo ważne jest żeby podać prawidłowe dane - musi do nas dotrzeć kurier, a później pieniądze za nasze rzeczy. Są trzy formy otrzymania wynagrodzenia :
 • przekazanie na wskazany rachunek bankowy
 • przekazanie na kartę pre-paid (można nią płacić w sklepie lub wybrać pieniądze z bankomatu)
 • przekazanie na konto Fundacji 
Pakiet startowy powinien pojawić się u nas w przeciągu 7 dni. W tym czasie możemy przyszykować wszystkie rzeczy do oddania. Następnie spakować je w worki. Serwis wychodzi naprzeciw wymaganiom dzisiejszego szybkiego życia i sami możemy zadecydować kiedy rzeczy zostaną od nas odebrane podając preferowaną datę a nawet godziny w jakich chcemy aby zjawił się kurier. Paczki można nadać też za pomocą Paczkomatów. 

Należy pamiętać, że wszystkie rzeczy muszą być czyste i niezniszczone. Płyty i książki muszą posiadać kod kreskowy. 

Cenniki są dość korzystne, biorąc pod uwagę to, że znaczna większość z tych rzeczy trafiłaby po prostu na śmietnik albo do kontenerów w przypadku odzieży, a ta później do lumpeksów. Portal daje nam możliwość zarobienia kilku złotych dzięki którym możemy sprawić sobie małą przyjemność. 

Chciałam Wam polecić ten portal, bo sama bardzo chętnie skorzystam z jego usług. Pozbywanie się zbędnych rzeczy nigdy nie było prostsze. Do tego do kieszeni wpadnie kilka groszy. Nie zapominajmy też o tym, że chronimy naszą planetę, bo portal dba o ekologię odpowiednio zajmując się drugim życiem niechcianych rzeczy. Czujecie się zainteresowani? Ja bardzo!

16 komentarzy :

 1. O takim portalu nie słyszałam - super, że coś takiego jest :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie się prezentuje ten portal ! :D Musimy skorzystać :) Genialny post. Pozdrawiamy cieplutko http://agssymi.blogspot.com/ Zapraszamy do siebie na nowy post z dmuchawcami :D :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja oddaję niepotrzebne rzeczy na gratach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna sprawa, może skorzystam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy nie słyszałam o tym portalu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwszy raz słysze, ze taki portal jest.

  Ja swoje oddaje potrzebującym :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ooo ja bym miała całą szafę do oddania xd

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajny portal. Gdybym byla w PL z pewnoscia bym skorzystala.

  OdpowiedzUsuń
 9. Super sprawa, muszę potem na spokojnie się z tą stroną zapoznać :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Słyszałam już o tym portalu i muszę przyznać, że jego idea bardzo przypadła mi do gustu. Nigdy jednak nie miałam okazji skorzystać z tej oferty, ale kiedy tylko mogę to szczerze polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Pierwsze słyszę! Całkiem ciekawy portal ;) Zrobię domowy przegląd i chętnie się czegoś pozbędę ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie słyszałam o tym portalu ;) Lecę zajrzeć ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo fajna rzecz. Nie wiedziałam, że takie rzeczy się dzieją, jestem mile zaskoczona i może skorzystam z tego portalu, bo faktycznie - nie warto kolekcjonować rzeczy, których nie używamy. A tu jeszcze można na tym zarobić...

  OdpowiedzUsuń
 14. Bardzo fajny pomysł, idę dalej czytac o tym portalu :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :) Odwiedzam strony osób komentujących.
Treści reklamowe zostaną usunięte.

Stworzone z ❤ Karolina W. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione.