Zoeva Rose Golden

Dzisiaj mam dla Was prawdziwą perełkę, przepiękną paletę Zoeva Rose Golden. Kolorystyka idealnie nadająca się dla ciepłych typów urody. Paletka inspirowana jest złotem i brązem łączonym z różem. Wyjątkowo pięknie będzie wyglądać przy niebieskiej tęczówce, ale nada się tak naprawdę do każdego koloru oczu.Połączenie kolorystyczne w palecie idealnie nadaje się do tworzenia makijaży dziennych i wieczorowych mocniejszych połączeń. Paleta zawiera trzy matowe cienie - jasny brąz, chłodną szarość i ciemny czekoladowy brąz. Pozostałe cienie są metaliczne lub perłowe. 
Luster to kolor idealnie nadający się jako baza, jasny kawowy mat. Reflective Elegance to ciepły perłowy brąz z odrobiną miedzi i różu. Copper is King to klasyczna miedź o metalicznym połysku, wyjątkowo efektownie wygląda nakładany na mokro. Shining Bright to jasny brąz o metalicznym wykończeniu z wyraźnymi nutami chłodnego różu i fioletu. Rusty Petals to metaliczny ciemny brąz o bardziej chłodnej tonacji.
Foil to chyba mój ulubiony odcień z całej palety, przepiękne perłowe brązowawe złoto z odrobiną różu. Just a Rose to kolor najbardziej oddający charakter palety, ciepły róż połączony ze złotem i odrobiną miedzi, piękny wielowymiarowy odcień. Golden Rule to jasny złoty kolor. Harmony to ciemny chłodny odcień szarości z nutami fioletu. Wonder Full to ciemny matowy chłodny brąz przypominający kolorem gorzką czekoladę.

Jak już wspominałam kolory są wielowymiarowe i ich różnorodność w palecie pozwala wykorzystać ją zarówno do makijaży dziennych jak i wieczorowych. Cena palety to aktualnie coś około 90 złotych. Pigmentacja cieni jest bardzo dobra. Nie osypują się podczas aplikacji i bardzo przyjemnie się z nimi pracuje. W trakcie noszenia nie rolują się i są trwałe, makijaż bez problemu utrzymuje się cały dzień/noc. Niektóre odcienie w trakcie noszenia tracą na intensywności, ale dobra baza załatwia sprawę.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :) Odwiedzam strony osób komentujących.
Treści reklamowe zostaną usunięte.

Stworzone z ❤ Karolina W. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione.