Revlon Balm Stain Romantic

Zazwyczaj lubię się z pomadkami o bardziej matowym lub długotrwałym wykończeniu. Tym razem jednak pokażę Wam kredki, o których jakiś czas temu było bardzo głośno. Balsamy koloryzujące firmy Revlon w kredce skradły serca wielu. Ja postawiłam od razu na żywą czerwień.
Cena za 2,7 gram pomadki to jakieś 44 złote. Ja kupowałam ją jak jeszcze szafy Revlon były w Rossmannie. Aktualnie stacjonarnie można je dostać chyba tylko w Douglas. Jeśli wiecie gdzie jeszcze stacjonarnie dostępny jest Revlon to dajcie proszę znać w komentarzach. Zapach jest miętowy, bardzo przypomina zapach czekoladowych pastylek z miętowym nadzieniem.


Balsam nie wymaga konturówki, ale dla zabezpieczenia warto jej użyć, bo może rozlać się poza kontur ust. Pomadka ma przepiękne błyszczące wykończenie i kolor intensywnej żywej, świeżej czerwieni. Jestem zadziwiona trwałością, bo balsam całkiem nieźle utrzymuje się podczas jedzenia i picia. Oczywiście trochę schodzi ze środka, ale wystarczy lekko ścisnąć usta aby kolor ponownie się wyrównał. Do poprawek nadaje się po około pięciu godzinach, bo zaczyna tracić blask i intensywność. Konsystencja jest masełkowata, typowa dla balsamów, dlatego świetnie się go aplikuje. Zauważyłam lekkie działanie pielęgnacyjne.


11 komentarzy :

Dziękuję za każdy komentarz :) Odwiedzam strony osób komentujących.
Treści reklamowe zostaną usunięte.

Stworzone z ❤ Karolina W. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione.