Rozświetlacz Wibo Diamond Illuminator

Dzisiaj mam dla Was recenzję bardzo znanego i polecanego przez wiele osób rozświetlacza Wibo Diamond Illuminator, który idealnie sprawdzi się na ciepłych odcieniach skóry. Ja od jakiegoś czasu nie wyobrażam sobie bez niego makijażu. Używam go już długo i podziwiam za każdym razem za piękną przestrzenną taflę. 

Rozświetlacz Wibo Diamond Illuminator opakowanie
Cena waha się w zależności od sklepu, niekiedy można dostać Diamond Illuminator nawet za 7 złotych. Odcień jest ciepły, wpadający w złoty i właśnie takie pasują do mojej ciepłej żółtej karnacji. Mam go już jakiś czas i o dziwo nawet opakowanie jeszcze się trzyma, co rzadko zdarza się przy produktach marki Wibo i Lovely.

Rozświetlacz Wibo Diamond Illuminator efekt pokazany na skórze dłoni, swatch.

Rozświetlacz idealnie nadaje się do rozświetlania każdej partii twarzy. Ładnie prezentuje się standardowo na szczytach kości policzkowych. Równie często aplikuję Wibo Diamond Illuminator w kąciku oka oraz na łuk nad ustami. Dodaje skórze blasku i sprawia, że cera wygląda bardziej zdrowo i promiennie. Niekiedy ląduje też na obojczykach, bo ten odcień przepięknie podkreśla opaleniznę. Rozświetlacz daje piękny efekt tafli, nie widać w nim drobinek brokatu. Nakłada się go bardzo łatwo i świetnie sprawdzi się u osób początkujących, bo efekt można budować. Sprawdzi się też u tych z Was, które wolą bardziej subtelny efekt.  

Rozświetlacz Wibo Diamond Illuminator efekt pokazany na skórze twarzy w pełnym makijażu.

tekstalternatywny


tekstalternatywny

6 komentarzy :

Dziękuję za każdy komentarz :) Odwiedzam strony osób komentujących.
Treści reklamowe zostaną usunięte.

Stworzone z ❤ Karolina W. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione.