Złote rady: Jak zniechęcić do siebie faceta na początku relacji?

Dziś coś z przymrużeniem oka. A może, nie z przymrużeniem, a zaczepnym mrugnięciem? Dziewczyny! Czy byłyście kiedyś na początkowym etapie relacji, w której wszystko szło super. Zapowiadała się wielka miłość, aż nagle wszystko wygasło zaledwie po kilku dniach znajomości.  Zastanawiałyście się co poszło nie tak, skoro tak się starałyście. Ja byłam. A może szukacie sposobu na zakończenie relacji z facetem, do którego nie dociera, że nie jesteś nim zainteresowana? 

Zdezorientowana i zniesmaczona dziewczyna szuka pomysłów w głowie.

Sprawdź co u niego

Chyba nikt nie lubi poczucia ciągłej kontroli i ciągłej potrzeby kontaktu oraz zainteresowania od drugiej osoby. Wiadomo, na początku relacji mamy ochotę spędzać każdą sekundę razem. Ciągle myślimy o nim. Chcemy wiedzieć co robi, jak się czuje. Jednak gdy nie potrafimy zachować umiaru, możemy spowodować, że on poczuje się osaczony i zechce wyrwać się z naszych szponów. Każdy potrzebuje swojej przestrzeni  na wzięcie głębokiego oddechu. 

Nie pozwól by o Tobie zapomniał. Wysyłaj sms, dzwoń, zaczepiaj. Dużo i często. Pytaj o wszystko i pisz obszerne wiadomości od siebie, mimo że o nic nie pytał. Niech treść płynie bez końca. 
Po pewnym czasie facet ma dość. Odpisuje nam zdawkowo lub odpisanie zajmuje mu kilka godzin. Ostatecznie przestaje odpisywać całkowicie. Sukces.

Bądź wszędzie

Wiesz o której kończy pracę? Zaskakuj go i czekaj aż wyjdzie. Może ma pasję, wiesz gdzie chodzi na siłownię. Zapisz się tam na zajęcia, a gdy na  niego wpadniesz rzuć tekst o przeznaczeniu. Proponuj wspólne spędzanie każdej wolnej chwili. Wspólne chodzenie na imprezy, spotkania ze znajomymi. Wiadomo, liczy się inicjatywa i kobieta też może robić pierwszy krok. Będzie to odebrane jako zainteresowanie. Ty pierwszych kroków rób 15 w ciągu jednego dnia. Nie zapomnij o socjalach. Znajdź profile i polub wszystkie możliwe zdjęcia i posty. Nawiąż w rozmowie do posta sprzed kilku miesięcy - zanim się jeszcze poznaliście. Bądź dostępna, z prędkością błyskawicy odpowiadaj na wiadomości. 

Postaraj się

Pozuj na Panią idealną. Im bardziej się starasz tym bardziej nienaturalnie wychodzi. Przytakuj na każdą jego opinię, nie miej swojego zdania. Pozwalaj mu podejmować wszystkie wybory. Niech wybierze co będziesz jeść na kolacji - Tobie to obojętne. Pozostaw mu wszystkie decyzje. Udawaj eksperta w każdej dziedzinie. Nie ważne, że przeczytałaś tylko tytuł i opis książki - jesteś obeznana. Staraj się zrobić na nim jak najlepsze wrażenie. Opowiedz mu niesamowitą i niewiarygodną historię ze swojego  życia. Mów tylko o sobie, o swoich znajomych. Nie interesuj się nim, nie pytaj. Prowadź monolog jakby on miał zaraz napisać Twoją biografię. 

Szklanka w połowie pusta

Miej negatywne podejście. Wszystko krytykuj. Narzekaj i marudź. Oceniaj wygląd i zachowania innych ludzi. Niech wszystko Ci przeszkadza i wszystko Cię denerwuje. Poskarż się na denerwującą koleżankę z pracy, na zbyt wymagającego wykładowcę i na to, że zupa na niedzielnym obiedzie u mamy w poprzednim tygodniu była za słona. Opowiadaj o poprzednich związkach. O tym, jak zły i winny wszystkiemu był eks. Informuj o każdej dolegliwości, zawsze bądź poszkodowana. 

Szybka i ...

Na pierwszym spotkaniu planuj wspólny urlop. Na drugim wspólne mieszkanie. Na kolejnych już ślub, rodzina, dzieci. Wspomnij o tym jakie podobają Ci się pierścionki, suknie ślubne, miejsca na urządzenie wesela. Mów jak najszybciej o wspólnym obiedzie z rodzicami. Znacz teren. Zostawiaj przypadkowo swoje rzeczy w jego mieszkaniu od razu jak się w  nim znajdziesz. Zacznij od drobnych - gumki do włosów. Na każdej kolejnej wizycie dodawaj do mieszkania coś od siebie. Kubki, ręczniki i klasyka gatunku - szczoteczka oraz golarka. Naciskaj na ogłoszenie światu jaką szczęśliwą parę tworzycie po dwóch randkach. Nakazuj i zakazuj. Niech zmieni dla Ciebie swoje zachowania i nawyki. 

Jak wpomniałam na wstępie, tekst można czytać na dwa sposoby zależnie od tego w jakiej sytuacji się znajdujemy. Pisane półżartem prawdy. 


1 komentarz :

Dziękuję za każdy komentarz :) Odwiedzam strony osób komentujących.
Treści reklamowe zostaną usunięte.

Stworzone z ❤ Karolina W. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione.