Pisaliśmy już nieco o spawaniu, teraz czas, aby wspomnieć o czymś z zupełnie przeciwnego bieguna. Profesjonalne przecinarki plazmowe są w stanie skutecznie i dokładnie ciąć elementy przewodzące prąd elektryczny. Znajdą więc zastosowanie zarówno w dużym przemyśle, jak i w najzwyklejszym, przydomowym warsztacie. Niezależnie od tego, jak je wykorzystasz, efekt wykonanego tym urządzeniem cięcia będzie zawsze tak samo precyzyjny.

Inwestycja w profesjonalną przecinarkę Stamos Germany zwróci się w krótkim czasie. Wówczas, gdy posiadacze tańszych (i słabszych) urządzeń będą wydeptywać kolejne ścieżki do serwisów naprawczych, Ty, jako właściciel sprzętu najwyższej jakości, będziesz spał spokojnie. Również dlatego, że sposób wykonania przecinarek plazmowych jest w 100% zgodny z najsurowszymi normami bezpieczeństwa.

Oferowane przez sklep internetowy www.emaks.pl, przecinarki są stworzone w oparciu o najnowsze technologie. Dzięki zastosowaniu inwersji udało się znacząco zmniejszyć wymiary i wagę urządzeń, bez żadnej szkody na ich mocy, czy też wydajności. Wszystkie one naszpikowane są wysoko rozwiniętą elektroniką, która pozwala utrzymać parametry łuku elektrycznego na stałym poziomie, co w efekcie umożliwia płynną i stabilną pracę. Jej efektem będzie dokładne, czyste cięcie.

Wymieniać można by bardzo długo ale spośród najważniejszych cech plazmowych przecinarek wymienić należy przede wszystkim technologię MOS-FET, zastosowaną w modelu CUT-120. Co oznacza ten skrót? Otóż, w porównaniu do pobranej mocy można uzyskać ponad proporcjonalną ilość mocy! Otrzymujemy więc sprawność na imponującym poziomie 93%. Wbrew pozorom, nie wpływa to w negatywny sposób na wagę urządzenia – wręcz przeciwnie, bo przy wymiarach 57×52 cm, jest ono stosunkowo lekkie i kompaktowe. Dzięki zamontowaniu wydajnego wentylatora, uzyskujemy natychmiastowe chłodzenie, zapobiegające awariom w wyniku przegrzania. Wszystkie urządzenia charakteryzują się pierwszorzędną wręcz jakością cięcia oraz ekonomicznym działaniem. Najmniejsza szerokość wykonywanego cięcia wynosi zaledwie 1 mm i nawet przy tak precyzyjnej pracy, całość pozostaje równie dokładna.

Jeśli to jeszcze za mało, aby Cię przekonać, dodamy tylko, że kupując przecinarki plazmowe za pośrednictwem sklepu www.emaks.pl otrzymujemy w prezencie: niezbędną w pracy spawacza maskę ochronną, lub przydatną i równie wytrzymałą wagą. Jaki z tego morał? Niezależnie od tego, czy jesteś Złotą Rączką – amatorem, czy też profesjonalnym spawaczem, urządzenia Stamos Germany są dla Ciebie idealne!