Od zawsze bardzo lubiłam wszelkiego rodzaju czynności manualne. Dużo rysowałam, malowałam. Potem zaczęłam chodzić na zajęcia z ceramiki, czasami szyłam torebki, szaliki. Ostatnio zainteresowałam się ręcznie robioną biżuterią.

Okazało się, że nie dość, że przynosi mi to wiele satysfakcji, to podoba się moim koleżankom. W ten sposób moje hobby stało się moim źródłem dochodu. Głównie robię naszyjniki, bransoletki oraz kolczyki. Do tych ostatnich wykorzystuję bardzo często kamienie ozdobne. Używam kamieni półszlachetnych, a także kamieni naturalnych.

Bardzo często sam kamień stanowi inspirację co do stylu i formy potencjalnej ozdoby. Niezwykle cieszy mnie, że na rynku dostępne są kamienie w bardzo wielu kształtach. W sklepach internetowych można znaleźć kule, walce, owale, pałki, kwadraty a nawet serca. Bardzo lubię łączyć ze sobą kontrastowe kamienie, na przykład perły z lawą wulkaniczną. Prawdziwą słabość mam jednak do korali. Uważam, że łączą ze sobą jednocześnie klasę i luz, dlatego nadają się i dla nastolatek i dojrzałych kobiet.

Projektowanie i tworzenie własnej biżuterii to nie tylko świetna zabawa, ale też gwarancja posiadania oryginalnej ozdoby.

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.